Brannfjell skole
Besøksadresse: Ekebergveien 111
Postadresse: 1178 Oslo
Tlf: 22 78 26 50
e-post: postmottak.Brannfjell@osloskolen.no
Formell e-post til ledelsen sendes til skolens postmottak.
Ledelsen
Rektor
- hovedansvar for 9. trinn
Peter Streijffert
Tlf: 22 78 26 50
e-post: peter.streijffert@osloskolen.no
Assisterende rektor
- hovedansvar for 8. trinn
Randi Margrethe Høgh
Tlf: 22 78 26 50
e-post: randi.hogh@osloskolen.no
Undervisningsinspektør
- hovedansvar for 10. trinn
Per Christian Tjønnfjord
Tlf: 22 78 26 50
e-post: per.tjonnfjord@osloskolen.no
Undervisningsinspektør
Line Kleiven
Tlf: 22 78 26 50
e-post: line.kleiven@osloskolen.no
Rådgivere
Beate Eide - 8. trinn
beate.eide@osloskolen.no
Tlf: 22 78 26 50
Mob: 47 79 09 96
Sigurd Enge - 9. trinn
sigurd.enge@osloskolen.no
tlf 22 78 26 50
mob: 47 79 09 94
Salima ElKadi - 10. trinn
salima.elkadi@osloskolen.no
tlf 22 78 26 50
mob: 45 97 39 96
Administrasjonen og øvrig personale
Kontoret
Tlf: 22 78 26 50
Konsulent: Nina Kirkhus
e-post: nina.kirkhus@osloskolen.no
Konsulent: Marianne Kleivstul Lambine
e-post: marianne.lambine@osloskolen.no
Skolehelsetjenesten
Helsesykepleiere
Anna-Lena Norum
Tlf: 22 78 26 50 / 91 75 68 94
e-post: anna-lena.norum@bns.oslo.kommune.no
Heidi Løken Aubert
e-post: heidi.aubert@bns.oslo.kommune.no
IKT
Pedagogisk IKT-ansvarlig: Knut Heggheim
IT-konsulent: Pirageethan Thevarajah
Driftsleder: John Charles Almén
Tlf: 22 78 26 50 / 99 09 22 25
e-post: john.charles.almen@osloskolen.no
Vaktmester: Remi Drangberg
e-post: remi.drangberg@osloskolen.no
Bibliotekar:Inger-Lise Melby
Assistenter:
Ilias El Gharbi
Emma Nilsen Gyllenhammar
Zishan Ahmed
Kontaktlærere (listen er under oppdatering)
8. trinn
8A: Ingvild Castres og Åshild Bryn Damsgård
8B: Nicole Christine Haugrav Wætten og Åshild Bryn Damsgård
8C: Marthe Steen Selvik og Elisabeth Resvoll
8D: Julie Chen Yan Gundersen og Elisabeth Resvoll
8E: Erik Chr. Andresen og Cecilie Synnestvedt
8F: Andreas Bredal og Cecilie Synnestvedt
8G: Sagal Goala og Tomine Jelsa Leknes
9. trinn
9A: Jan Løvlihaugen og Solveig Sevik
9B: Jon Magne Riise og Solveig Sevik
9C: Inger D. Myklegård og Anne Kristine Lopez-Vasset
9D: Anne Sandbæk og Anne Kristine Lopez-Vasset
9E: Frida Oen Pedersen og Neil Anton Heggernes
9F: Ida Vik Renngård og Anders Borgen
9G: Kristine With Dahle, Anders Borgenog Ida Vik Renngård
10. trinn
10A: Eivind Bø og Marianne Hallgren
10B: Inger-Lise Køltzow
10C: Maren Walderhaug og Benjamin Brekke
10D: Benjamin Brekke og Astrid Pedersen Avdem
10E: Line Kleiven og Brede Martinussen
10F: Kjetil Sirnes Birkeland og Brede Martinussen
10G: Kristin Kvalsvik og Oda Knutsen
Kroppsøving: Helle Albrigtsen, Hege Mysen Dullum, Tomine Landsnes, Nina-Marie Nygaard og Solveig Sevik
Kunst og håndverk: Ozan Aslan, Hanne Ruth Eikill, Hillevi Teresa Munthe og Leikny Astrup Hinkel
Mat og helse: Rønnaug Gulbransen, Benjamin Brekke og Unni Larsen